Jsme Skayo

Reality nás prostě baví. S trochou představivosti, elánem a pílí se dá každá nemovitost změnit k nepoznání. Někdo by řekl, že jsme realitka. Ale už jste viděli realiťáka s lopatou v ruce?

Je nás okolo dvaceti a průběžně pracujeme na desítkách nemovitostí současně. Někde se vyklízí, jinde staví. Fotíme, natáčíme, píšeme, nebo řešíme administrativu. A staráme se o pozemky, takže ani sekačky se nezastaví. K tomu jednáme se spoluvlastníky a řešíme další osud a smysluplné využití nemovitostí. Je to vždycky pestrá práce s hezkým koncem.

A proč to děláme?

Protože nás baví pěkné věci. Nikdo přeci nechce koukat na zanedbaný a neobývaný dům. Nikomu se přeci nemůže líbit padající stodola. Zpustlá chata a okolí plné nepořádku? To vše měníme k lepšímu.

Myslíme si, že zanedbané nemovitosti v našem okolí zkrátka nemají co dělat. A zároveň chápeme, že někdy není síla, prostředky, chuť nebo třeba možná dohoda s ostatními spolumajiteli. Pro nás je toto denní chleba a podobné situace řešit umíme. Možná vám to připadá pošetilé, ale maličkosti prostě mění svět.

Stavíme na šikovných lidech.
Seznamte se

Jaromír

Jaromír je zakládající partner společnosti. Má 15 let zkušeností, zejména z oblasti financí a investic. Ve Skayo Reality a Skayo Capital se věnuje zejména financím, řídí back office a má na starosti právní agendu.

Jan

Jan je druhým partnerem společnosti. Dlouhá léta řídil významné společnosti v Čechách a v zahraničí zejména v oblasti médií, logistiky a hospitality. Ve Skayo Reality a Skayo Capital má na starosti development, obchod, marketing a řízení projektů.

Petr

Petr je projektový manažer a specialista na výkupy nemovitostí, kterým se věnuje celý svůj profesní život. Pokud svoji nemovitost prodáváte, nebo od nás kupujete, určitě se s Petrem potkáte.

Theodor

Theo je zodpovědný za veškerou stavařinu. Když nemovitost vyklízíme, upravuje, rekonstruujeme a připravujeme do prodeje, je to Theova práce. V montérkách ho ale moc neuvidíte.

Petra

Petra si hraje s marketingem a sociálními sítěmi. Web, Facebook, Instagram, skupiny, feedy, kreativa a koncepty, to je její parketa.

Pavlína

Pavlína má na starosti agendu výkupu nemovitostí. Pokud k nám voláte a nabízíte nám nemovitost k prodeji, budete téměř určitě hovořit s Pavlínou. Věříme, že se dohodnete.

Eva

Naše administrativní a projektová podpora. Eva je extrémně pečlivá a dá na ni vždy na 100% spolehnout. Spoléháme na ni my a můžete i vy.

Vladimír

Vláďa je jeden z těch, kteří u nás nemovitosti prodává. Má tu nejhezčí práci. Dělá totiž našim klientům radost. A dělá to rád.

A dále Tomáš (náš fotograf), Štěpánka (milá účetní), právník Tomáš (www.kotrlik.eu) s Adrianou (www.akpf.cz) a dvě party pořádných chlapů (Petrova a Tomášova), kteří jsou na stavbách a bourají, malují, řežou, natírají, pokládají, zkrátka mění nemovitosti k nepoznání.

Tak, teď už nás znáte.
Další krok je na vás
🙂

Nevíte si rady, co s vaší nemovitostí?

Nabídněte nám ji k prodeji

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte a vyřídíme to po telefonu.

(+420) 771 155 393
Po-Pá: 09.00 - 17.00